+48 501 399 339

Morski Patrol – jednostka wędkarska

Jacht motorowy „Morski Patrol” to jednostka, która w roku 2012 została zmodernizowana i przebudowana tak, aby dostosować ją na potrzeby regat morskich, a także rekreacyjnego przewozu pasażerów. Przebudowano forpik i nadbudówkę stwarzając możliwości noclegowe. Na nadbudówce zbudowano duży górny pokład, który stał się idealnym punktem widokowym, wyposażonym w miejsca siedzące co sprawia że jest to również miejsce idealne na odpoczynek, relaks i spożywanie posiłków.

Jacht posiada również mesę. Mesa to ogólnodostępne pomieszczenie z aneksem kuchennym, dużym stołem, miejscem do siedzenia i TV. Obok znajduje się łazienka.

Wykorzystanie „Morskiego Patrolu” znakomicie usprawniało przeprowadzanie regat morskich. W roku 2018 przyszedł czas na zmierzenie się z nową rolą łodzi. Jacht został przystosowany do wykonywania komercyjnych rejsów wędkarskich i z pewnością w nowej roli spełni się równie dobrze jak i w poprzedniej.

Jacht motorowy „Morski Patrol” wyposażony jest w nowoczesny sprzęt nawigacyjny, a także inne urządzenia niezbędne do prowadzenia bezpiecznej żeglugi. Wszystkie zastosowane rozwiązania posiadają odpowiednie certyfikaty.

Rok budowy 1982
Wymiary długość kadłuba 14,98m
szerokość kadłuba 5,30m
zanurzenie 1,22m
wysokość boczna 2,43m
Materiał stop aluminium
Silniki 2 x MAN d 2542 Mile
Moc silników 2 x 360 kW (2 x 498 KM)
?
?